Canon i platforma imageRUNNER ADVANCE

ImageRUNNER ADVANCE to platforma o wielu doskonałych możliwościach, gdy mówimy o urządzeniach profesjonalnych i równie profesjonalnych zastosowaniach. Centralne konfigurowanie ustawień, efektywność w zarządzaniu, aktualizowanie środowiska pracy, monitorowanie i diagnozowanie znacząco ułatwiają nie tylko pracę z urządzeniem, ale także ogólną eksploatację i reakcję w przypadku błędów.

Canon nieustannie rozwija swoją platformę, dopasowując się do oczekiwań i wymagań rynku.

Jak prezentują się rozszerzone możliwości platformy i do czego będzie można je wykorzystać?

Większa wydajność pracy przy dynamicznej kontroli

Canon stawia na personalizowanie urządzeń do indywidualnych potrzeb firm. Z tego powodu ImageRUNNER ADVANCE zapewnia szeroki wachlarz rozwiązań konfigurowalnych.

Universal Login Manager, opcja wprowadzona jako standard przy najnowszych modelach, ułatwia przeprowadzania procesu uwierzytelniania pracowników. Poprzez wykorzystanie kart zbliżeniowych, obrazków albo zdjęć przypisanych do użytkowników, możliwe jest logowanie się do urządzenia, a przy tym skuteczne zarządzanie kosztami i bezpieczeństwem dokumentów. Administrator ma wgląd do ilości oraz rodzaju dokumentów, jakie były drukowane.

Chmura

Ta opcja w nowej generacji urządzeń ImageRUNNER ADVANCE ułatwia zdalne wykonywanie pracy. Dzięki integracji z chmurą Canon wchodzi na nową ścieżkę rozwoju w kierunku zdalnego wykonywania pracy. Ze względu na zwiększenie ilości mobilnych pracowników oraz mobilnych branż, jest to konieczność.

ImageRUNNER ADVANCE pozwala na wykorzystywanie rozwiązań mobilnych bez logowania się do serwera. Wszystko rozgrywa się w tym przypadku w obrębie aplikacji do drukowania. Dodatkowym rozszerzeniem możliwości jest mobile PRINT & SCAN, czyli narzędzie na telefony komórkowe, dzięki któremu obsługa urządzenia jest dostępna właśnie z poziomu urządzeń mobilnych

Ważną informacją jest certyfikat Google Cloud Print-Ready. Oprogramowanie ImageRUNNER ADVANCE daje użytkownikom możliwość druku przy użyciu dysku Google Drive oraz skanowanie, konwertowanie i wysyłanie plików do serwisów opartych na chmurze.

Profesjonalny poziom publikacji

Jeśli zależy nam na profesjonalnym przygotowaniu dokumentów, narzędzie iW Desktop Quick Printing będzie dużym ułatwieniem w naszej pracy. Znajduje się na pulpicie, a pozwala na szybki przegląd dokumentów oraz sugeruje gotowe szablony i tworzenie PDF. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad dokumentami, możemy zwiększyć ich jakość i wydrukować je w sposób możliwie najbardziej profesjonalny.

Zarządzanie flotą

ImageRUNNER ADVANCE dodatkowo daje opcję łatwego zarządzania maszynami w kontekście ich serwisu. Dla użytkowników dużym ułatwieniem w procesie eksploatowania flotą będzie eMaintenance. To narzędzie serwisowe monitoruje oraz zarządza poziomami zużycia zapasów eksploatacyjnych, informuje o brakach i nieprawidłowościach, a także daje opcję zdalnego odczytywania liczników.

ImageRUNNER ADVANCE to wiele ułatwień w dostępie, duży krok w kierunku zdalnej obsługi oraz zwiększenie szybkości druku od 20 do 70 stron na minutę w kolorze. Dzięki tak zaawansowanym funkcjom skanowanie i drukowanie nawet bardzo skomplikowanych dokumentów będzie o wiele przyjemniejsze.

Canon i platforma imageRUNNER ADVANCE