Najlepsze drukarki do home office i pracy zdalnej

Praca zdalna z roku na rok staje się coraz popularniejsza. Z domu pracują freelancerzy, ale też specjaliści z różnych dziedzin, którzy w swoich firmach mogą liczyć na elastyczną formę zatrudnienia. Jak urządzić home office, w którym powierzone zadania wykonuje się przyjemnie, sprawnie i skutecznie? Podstawa to dobry i godny zaufania sprzęt. Jednym z najważniejszych sprzętów w home office jest drukarka. Jaką wybrać drukarkę do biura domowego? Oto kilka propozycji wartych uwagi!

Najlepsza drukarka do home office – czyli jaka?

Oferta drukarek jest obecnie bardzo szeroka. Jaka jest zatem najlepsza drukarka do home office? Nie ma jednej odpowiedzi. Wiele zależy od tego, jakie są nasze potrzeby, jak często drukujemy i jakie konkretnie funkcje są nam potrzebne. Pracę w home office można uznać za zastosowanie profesjonalne, dlatego jeśli interesuje nas drukarka do pracy zdalnej, w rzeczywistości najczęściej bardziej interesuje nas urządzenie wielofunkcyjne, czyli takie, które oprócz drukowania umożliwia też skanowanie, kopiowanie i inne czynności. Jedno jest pewne: taki sprzęt musi cechować wysoka kultura pracy. Drukarka do biura domowego powinna w ekspresowym tempie generować czytelne i możliwie najdokładniejsze dokumenty. Powinna być też urządzeniem niezawodnym, na którym zawsze możemy polegać. Inne ważne aspekty to łatwość obsługi, kompatybilność z interesującym nas systemem i energooszczędność (to ważne szczególnie dla pracowników zdalnych działających w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej). Aby mieć pewność, że dana drukarka do home office rzeczywiście spełnia te wymagania, warto szukać w ofercie zaufanych producentów. Bardzo dobrym tropem są urządzenia firmy Canon.

Drukarki do pracy zdalnej firmy Canon

Niezależnie czy interesuje Cię drukarka czarno-biała, czy kolorowa – urządzenia marki Canon to doskonały sprzęt, który zawsze się sprawdza. Japoński producent oferuje wyłącznie urządzenia starannie zaprojektowane i wykonane z należytą dokładnością. Godne polecenia są kompaktowe urządzenia firmy Canon z serii i-Sensys. Jak chwali się producent, seria i-Sensys wyznacza nowe standardy wielofunkcyjnej drukarki zoptymalizowanej pod kątem małego biura. W tym przypadku to więcej niż dobry marketing. Ekspresowe tempo druku (do 27 stron na minutę), funkcja druku dwustronnego oraz możliwość skanowania i kopiowania – wszystko to sprawia, że każda drukarka do biura domowego z serii i-Sensys będzie dobrym wyborem. Potrzebujesz czegoś bardziej zaawansowanego? Bezkompromisowe urządzenia marki Canon z serii imageRunner sprawdzą się świetnie. To najwyższej jakości sprzęt skrojony na miarę potrzeb zarówno osób pracujących w domowym biurze, jak i dużych przedsiębiorstw. Tym, co charakteryzuje serię imageRunner, jest niezawodność, możliwość bezproblemowej integracji z większością urządzeń przenośnych i zaawansowane funkcje związane z bezpieczeństwem dokumentów. Każda drukarka do home office z serii imageRunner zachwyci Cię swoją imponującą funkcjonalnością.

Drukuj, skanuj i kopiuj najważniejsze dokumenty, ciesząc się najwyższą kulturą pracy. Jako autoryzowany partner firmy Canon oferujemy starannie wyselekcjonowane modele urządzeń japońskiej firmy. Drukarka do pracy zdalnej? Z nami na pewno ją znajdziesz. Jeśli nie wiesz, jaką wybrać drukarkę do home office, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. Zapraszamy do kontaktu!