Dzierżawa drukarek

Gratulacje nowej umowy

Wiele firm ze względu na optymalizację kosztów decyduje się obecnie na dzierżawę sprzętu biurowego, takiego jak kserokopiarki czy drukarki. Wynajem urządzeń wielofunkcyjnych Canon to propozycja skierowana do Klientów z Poznania oraz wielu innych obszarów Polski, gdzie przedsiębiorcy poszukują alternatywy do optymalizacji firmowych kosztów. Bez wątpienia wynajem drukarek na potrzeby własnego biznesu lub domowego użytku można potraktować jako formę bardzo opłacalnej inwestycji.

Z pewnością osoby, które zdecydują się na usługę dzierżawy drukarek docenią wiele korzystnych rozwiązań, które wynikają z tak prostego procesu nabycia tego niezawodnego i bardzo funkcjonalnego sprzętu. Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb, aby każdy miał szansę odnaleźć rozwiązanie, które będzie odpowiadało jego potrzebom.

Zalety dzierżawy drukarek

Oprócz korzyści finansowych, które są niepodważalną zaletą dzierżawy drukarek z przyjemnością możemy podkreślić kilka innych atrakcyjnych korzyści, dzięki którym oferta z pewnością okaże się satysfakcjonująca dla każdego. Dobry jakościowo sprzęt o zaawansowanych parametrach i wielu przydatnych funkcjonalnościach ma swoją cenę, w szczególności jeśli pochodzi z oferty renomowanego producenta, jednakże koszty te nie są związane jedynie z zakupem urządzenia. Decydując się na tak długofalową i kosztowną inwestycję należy liczyć się również z podtrzymaniem eksploatacji drukarki od zamawiania toneru, po konserwację, serwis oraz szereg innych działalności. Wynajem drukarek gwarantuje pozbycie się wszystkich dodatkowych kosztów z jednoczesnym dostępem do wysokiej jakości modelu urządzenia.

Zatem wśród korzyści dzierżawy drukarki należy wymienić:

  • zakup umożliwiający dostęp do najnowszej technologii, urządzeń oraz serwisu,
  • stałe i przewidywalne koszty utrzymania urządzenia wielofunkcyjnego,
  • łatwe i precyzyjne budżetowanie kosztów,
  • finansowanie inwestycji z bieżących środków obrotowych,
  • zmniejszenie podatku dochodowego firmy – wszystkie koszty związane z obsługą umowy są kosztami uzyskania przychodów,
  • dzięki rozłożeniu w czasie wydatków związanych z użytkowaniem kopiarki czy innego sprzętu zwiększona zostaje płynność finansowa firmy.

 

Dodatkowym atutem jest możliwość współpracy z profesjonalnym i doświadczonym zespołem, który w szybki sposób pomoże z każdym problemem związanym z niniejszym urządzeniem. Nasza ekipa gwarantuje kompleksową pomoc oraz fachowe doradztwo na każdym etapie inwestycji, dlatego jest to kolejny atut dzierżawy drukarek, który z pewnością wpłynie na satysfakcjonujący proces użytkowania dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Wynajem drukarki – to się opłaca!

Dokładamy wszelkich starań, aby dzierżawa drukarek lub innych urządzeń biurowych była satysfakcjonująca dla obu stron. Dlatego nasz dział handlowy sporządza specjalne oferty, które zawierają optymalne rozwiązania finansowe i sprzętowe dopasowane do indywidualnych potrzeb. Na podstawie określonych przez Klienta potrzeb użytkowych, funkcji dodatkowych oraz stopnia szacowanej miesięcznej eksploatacji (ilość wykonywanych miesięcznie kopii/wydruków) powstaje oferta obejmująca wynajem urządzenia wielofunkcyjnego o określonych parametrach.
Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tego, jak usługa będzie dla Państwa korzystna, zawsze służymy poradą w zakresie wyboru rozwiązania, które ma zagwarantować maksymalną satysfakcję.

Masz pytanie? Napisz do nas!

    [recaptcha recaptcha-646]