Uniflow

Dokładny pomiar zużycia i kosztu na użytkownika, grupę roboczą czy departament – to proste z uniFLOW Output Manager firmy Canon. Szczegółowe raportowanie oznacza, że możesz najefektywniej używać swoich zasobów, minimalizując koszty i strategicznie rozmieszczając urządzenia w obszarach, gdzie są najbardziej potrzebne. To rozwiązanie zarazem modularne i konfigurowalne, można je zaadaptować, tak aby spełniało potrzeby różnych firm i działów.

uniFLOW Output Manager to więcej niż tylko rozwiązanie do analizowania i raportowania druku – to sposób na pełna kontrolę wydruków. Możliwość przekierowania pozwala Ci na przekierowanie wydruków w biurze na najtaniej drukujące urządzenia dla wybranej jakości (cz-b, kolor) i rozmiaru wydruku. W razie problemów można wysłać wydruk na inn
e urządzenie, aby nie zakłócać pracy zespołu.

W korporacyjnych departamentach reprograficznych (CRD) możliwość Balansowania Obciążenia pozwala na dystrybucję zadań drukowania na różne urządzenia zapewniając optymalną efektywność i obciążenie.

uniFLOW Output Manager zawiera też dodatkowe funkcje, takie jak Secure Job release, Desktop Accounting, Clustering i Job Ticketing, zaprojektowane aby zapewnić Ci najlepszą kontrolę kosztów i wydruków.

Pobierz broszurę