Dzierżawa niszczarek

HSM_shredstar_X6pro_M_1

Jeśli w Państwa firmie na bieżąco powstaje wrażliwa dokumentacja, którą należy później skutecznie zniszczyć, warto zaopatrzyć się w nowoczesną i sprawną w działaniu niszczarkę. Pomoże ona również pozbyć się przestarzałej dokumentacji, która nie powinna znaleźć się w zwykłym koszu na odpadki. Niszczarka pozwala na przecięcie kartki na wiele części tak, aby odczytanie informacji było niemożliwe.

Ręczne pozbywanie się dokumentów lub wyrzucanie ich bez uprzedniego zniszczenia jest błędem, który może kosztować. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele modeli niszczarek, dlatego z uwagi na dostępne możliwości zakupić można rozwiązania zarówno w podstawowej, jak i bardziej zaawansowanej formie, gdzie kartka jest przecinana nie tylko na drobne paski, ale i kawałki, które całkowicie wykluczają odczytanie jakichkolwiek danych.

Zakup niszczarki od renomowanych producentów to z pewnością kosztowna inwestycja w szczególności dla małych przedsiębiorstw, dlatego w naszej firmie oferujemy korzystną ofertę dzierżawy niszczarek.

Zalety wynajmu niszczarek

Wynajem niszczarek to sposób na optymalizację kosztów z jednoczesnym zachowaniem dostępu do profesjonalnego sprzętu. Klient wybierając nasze rozwiązanie nie musi obawiać się o wysokie koszty zakupu, ponieważ abonament wynajmu jest niezwykle atrakcyjny i dopasowany do konkretnych potrzeb przedsiębiorcy. Dodatkowo wybierając dzierżawę niszczarek pozbywają się Państwo wszystkich dodatkowych kosztów związanych z konserwacją sprzętu, jego serwisowaniem etc. Jesteśmy przekonani, że dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji model sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Dzierżawa niszczarek – jaki model wybrać?

Wbrew pozorom wybór właściwej niszczarki może być wyzwaniem dla osoby, która nie ma wiedzy na temat specyfikacji technicznej urządzenia. Nasi specjaliści dzięki doświadczeniu są jednak w stanie doradzić konkretny model, który doskonale sprawdzi się w warunkach domowych lub w pracy. Punktem wyjścia pozostaje wydajność urządzenia. To ile dokumentów urządzenie będzie musiało zniszczyć dziennie lub miesięcznie warunkuje wybór konkretnego modelu niszczarki. Decydując się na wynajem niszczarki warto zwrócić uwagę na normy definiujące określenie potrzeb klienta.

Dla przykładu dokumenty poufne będą wymagały nieco węższej ścinki niż zwykłe kartki papieru określające plan roboczy briefu. Wskazane kryteria z pewnością pomogą w dokonaniu satysfakcjonującego wyboru, a dzierżawa niszczarek okaże się dobrą decyzją.