O nas

Pracownik korzystający z urządzenia wielofunkcyjnego Canon

Wybór partnera biznesowego, to wybór kogoś na kim można polegać, teraz i w przyszłości. Wybierając Telekontrakt z Poznania, autoryzowanego partnera firmy Canon, korzystacie Państwo z naszej tradycji w sprzedaży i serwisie niezawodnych produktów biurowych oraz wiedzy zespołu ekspertów, którzy zapanują nad wyzwaniami stojącymi przed każdą firmą.

Prezentujemy szeroką ofertę produktów udostępnianych w ramach leasingu oraz dzierżawy, obejmującą najnowsze rozwiązania technologiczne z zakresu kopiowania, drukowania, skanowania i przesyłania dokumentów. Posiadamy także niezawodne niemieckie niszczarki dokumentów, japońskie liczarki monet, projektory, urządzenia do oprawiania dokumentów.

Jesteśmy idealnym partnerem dla Państwa, bo już od 27 lat działamy w branży technika biurowa, doskonale znając specyfikę działania takich urządzeń, jak drukarki czy kserokopiarki. Oferujemy szeroki wachlarz najlepszych w świecie rozwiązań technologicznych usprawniających przepływ informacji i zarządzanie dokumentami oraz specjalistyczne oprogramowanie wspomagające pracę naszych klientów.

Rzetelność i innowacje odzwierciedlają pozytywne nastawienie do naszego biznesu. Jeśli chcecie Państwo czuć się pewnie kupując produkt, szukajcie nazwy Telekontrakt oraz logo Canon. Będziecie Państwo działali z liderami rynku i pionierami technologii, których produkty są stale ulepszane i aktualizowane.

Certyfikaty